Вибір бетонного заводу залежить від потреб клієнта. Основні фактори, що впливають на потрібну комплектацію – продуктивність (куб.м на годину), необхідність переміщення з місця на місце, необхідна точність зважування матеріалів.
На сьогоднішній день турецькі бетонні заводи Promax це унікальні бетонні заводи, які здатні забезпечити високий рівень продуктивності і при цьому залишатися максимально мобільними для швидкого монтажу та переїзду та нових об’єктів будівництва.
При потрібній продуктивності від 100 м³/год ми раді запропонувати Вам заводи в стаціонарному виконанні. Модульний тип заводів дозволяє легко доставити та монтувати їх на будь-якому місці.

Мобільні бетонозмішувальні вузли

Мобільний бетонний завод
PROMAX M60 SNG

Мобільний бетонний завод
PROMAX M100 TWN

Мобільний бетонний завод
PROMAX M120 TWN

Стаціонарні бетонозмішувальні вузли

Стаціонарний бетонний завод
PROMAX S100

Стаціонарний бетонний завод
PROMAX S130

Стаціонарний бетонний завод
PROMAX S160

Компактні бетонозмішувальні вузли

Компактний бетонний завод
PROMAX C60+

Компактний бетонний завод
PROMAX C60 L

Компактний бетонний завод
PROMAX C100 TWN L

Бетонні заводи Promax в Україні

Компанія PROMAXSTAR заснована в 2014 році з 3 співробітниками інженерного відділу, 50 працівниками високої кваліфікації, з виробничими майданчиками загальною площею 12 000 м2, розташованих в Анкарі та протягом понад 15 років надає свої послуги в турецькій промисловості. З дня свого заснування і до сьогодні компанія виробляє тільки бетонні заводи і в цій галузі досягла високого професіоналізму. На все обладнання видано сертифікати відповідності якості та безпеки ISO 9001-CE-GOST-BURO VERITAS. Більше 60% виробленого обладнання PROMAXSTAR експортує до інших країн і тим самим робить свій внесок в економіку країни. Більше 900 одиниць бетонних заводів експортовано до більш ніж 85 країн світу.