Модернізація БЗВ це комплексне і часткове переоснащення бетонозмішувальних установок, що дозволяє удосконалити технічні характеристики та значно підвищити виробничі показники потужності. Сучасне технологічне обладнання, дозатори, датчики, системи управління дозволять випускати суміш стабільної якості, що відповідає всім вимогам замовників. Модернізація покращує технічні параметри та виключає регулярні збої навіть у застарілої техніки. Роботи з модернізації проводяться нашими кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом.

Наша компанія Fitter проводить комплексне рішення з модернізації БЗВ. Ми працюємо по всій Україні та проводимо роботи з модернізації комплексно: підбір обладнання, перевезення, монтаж і навчання персоналу.

При повній модернізації замінюють старі дозатори на нові з тензометричною системою зважування, проводиться заміна всього пневматичного обладнання, затворів, клапанів перемикачів потоків, насосів подачі рідин, при необхідності бетонозмішувачі замінюють сучасні, більш потужні та продуктивні. Для управління виробництвом бетону створюється автоматизоване робоче місце оператора на базі автоматичної системи управління технологічним виробництвом.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на якісне надання комплексних послуг за короткий проміжок часу, персональний підхід до кожного замовника, аналіз технічного завдання клієнта і пропозиція кращих варіантів опрацювання питання.

Залишити заявку