Здійснюємо виїзну діагностику всього обладнання БЗВ. Ми працюємо по всій Україні. Регулярна Діагностика БЗВ від досвідчених фахівців Fitter це гарантія безперебійної, довгої й стабільної роботи бетонного заводу. Діагностика дозволяє завчасно виявити та виправити дрібні неполадки перш ніж вони встигнуть викликати ряд серйозних несправностей надалі. Роботи з діагностики повинні проводитися тільки кваліфікованими фахівцями.

Діагностика значно дешевше ніж ремонт вузлів БЗВ, тому що крім ремонту вузлів заводу, його призупинення це ризик зриву термінів будівництва, що негативно впливає на репутацію компанії, а можливо і недоотримання контрактів надалі. Позапланове призупинення бетонного заводу, через поломки, призводить до втрати клієнтів, недотримання термінів постачання бетону, і в кінцевому підсумку ви не заробляєте, а втрачаєте. За допомогою діагностики технічного стану ми попереджаємо вихід з ладу бетонного обладнання або прагнемо звести ймовірність появи позаштатної ситуації до нуля.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на якісне надання комплексних послуг за короткий проміжок часу, персональний підхід до кожного замовника, аналіз технічного завдання клієнта і пропозиція кращих варіантів опрацювання питання.

Залишити заявку