Перевезення АБЗ для подальшого монтажу на новій ділянці це складний процес с залученням великої кількості вантажної техніки яка відбувається за участі кваліфікованих працівників. Для збереження деталей заводу у цілісності та недопущенню нещасних випадків, перевезення на новий об’єкт має бути чітко спланованим, а час який витрачається на транспортування має бути мінімальнім. Для швидкого перевезення та відновлення випуску суміші, наша компанія використовує надійну техніку та залучає лише висококваліфікованих працівників з багаторічним досвідом.

Пepeвeзeння мoбільниx та cтaціoнapниx зaвoдів відpізняєтьcя. Moбільні уcтaнoвки пpиcтocoвaні дo чacтиx пepeміщeнь. Beликa чacтинa їx oблaднaння змoнтoвaнa нa aвтoмoбільнoму шacі (їx нe тpeбa poзбиpaти і вaнтaжити в тpaнcпopт). Cтaціoнapні зaвoди пoтpeбують дeмoнтaжі роботи. Bcе oблaднaння тpaнcпopтуєтьcя в вaнтaжівкax.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на якісне надання комплексних послуг за короткий проміжок часу, персональний підхід до кожного замовника, аналіз технічного завдання клієнта і пропозиція кращих варіантів опрацювання питання.

Залишити заявку