Розбивка фундаменту АБЗ на наявній території напряму впливає на швидкість і якість монтажу та його успішну роботу в майбутньому впродовж всього терміну розміщення. Розбивка фундаменту передує його заливці і установці та включає перенесення габаритних осей майбутнього заводу і розмітку ліній на землі. Виходячи з задач замовника та типу АБЗ ми робимо розбивку фундаменту як для капітальних, так і для переміщуваних заводів.

Асфальтні заводи ділять на види за кількома параметрами:

  • спосіб розміщення – поруч з об’єктом (придорожній АБЗ) або біля залізничного полотна (прирейкові);
  • тривалість роботи без зміни розташування – капітальні, переміщувані, мобільні;
  • число асфальтозмішувачів і їх загальна продуктивність.

Встановлювати нерозбірний стаціонарний завод (служить від 10 років) дозволяється тільки на капітальний фундамент, облаштування якого займає більше часу і пов’язане з витратами. Переміщувані заводи (можуть бути розібрані та перевезені через 1 рік) допустимо розміщувати на фундаменті, побудованому з дорожніх плит, що обходиться значно дешевше. Мобільні ж заводи розташовуються на шасі, не вимагають фундаментів і мають найкоротші терміни по монтажу і демонтажу.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на якісне надання комплексних послуг за короткий проміжок часу, персональний підхід до кожного замовника, аналіз технічного завдання клієнта і пропозиція кращих варіантів опрацювання питання.

Залишити заявку