Здійснюємо виїзний ремонт всього обладнання бетонних заводів. Ми працюємо по всій Україні. Рано чи пізно, ремонтні послуги можуть знадобитися будь-якому агрегату заводу, важливо, щоб ремонтні роботи були проведені в найкоротші терміни й завод відновив свою роботу. Правильна експлуатація, належний догляд та регулярна діагностика гарантують довгий термін експлуатації роботи заводу. Наші кваліфіковані фахівці встановлять ступінь зносу вузлів і при можливості проведення ремонту, визначать його вид.

Для відновлення працездатності БЗВ, фахівці можуть провести ремонт несправного обладнання або підібрати аналог практично будь-якого вузла БЗВ в разі неможливості здійснення наладки. А при неможливості ремонту, надамо рекомендації щодо модернізації несправних агрегатів, заміна зношених елементів БЗВ на новіші та сучасні, що відновить її роботу та дозволить значно збільшити продуктивність установки. Проводимо також переобладнання для поліпшення технологічних процесів. Значний досвід майстрів і наявність спеціалізованого діагностичного обладнання, дозволяє швидко знайти й усунути всі несправності заводу в умовах польового ремонту.

Види ремонту БЗВ:

  • Поточний ремонт. Необхідний для усунення дрібних поломок, займає мінімум часу, не вимагає значних витрат.
  • Плановий ремонт. Виконується за графіком, полягає в заміні зношених компонентів і деталей.
  • Капітальний ремонт. Виконується при сильно зношеній техніці, мета – замінити зношені компоненти та повернути БЗВ в експлуатацію.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на якісне надання комплексних послуг за короткий проміжок часу, персональний підхід до кожного замовника, Аналіз технічного завдання клієнта і пропозиція кращих варіантів опрацювання питання.

Комплексні рішення для бетонних заводів

Діагностика

Дефектування

Модернізація

Монтаж

Демонтаж

Пусконалагодження

Розбивка фундаменту

Перевезення

Залишити заявку