Здійснюємо перевезення БЗВ під ключ по всій Україні. Транспортування БЗВ може знадобитися при переміщенні виробництва на нове місце. Також дана послуга надається при покупці б/в БЗВ вузлів, що широко поширене у сфері бетонного виробництва. У будь-якому випадку обладнання потрібно не тільки грамотно демонтувати та встановити на новому місці, але також обережно його перевезти, нічого не пошкодивши.

Наші фахівці мають належну кваліфікацію і досвід в транспортуванні бетонозмішувальних вузлів, тільки професійні послуги – це гарантія повного збереження цілісності та функціональності обладнання. Іноді транспортування БЗВ може бути замовлений як окрема послуга, але в більшості випадків мова йде про комплекс робіт, який економічно вигідніше замовити в одного підрядника.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на якісне надання комплексних послуг за короткий проміжок часу, персональний підхід до кожного замовника, аналіз технічного завдання клієнта і пропозиція кращих варіантів опрацювання питання.

Залишити заявку