Здійснюємо виїзну діагностику всього обладнання АБЗ. Ми працюємо по всій Україні. Регулярна діагностика АБЗ від досвідчених фахівців Fitter це гарантія безперебійної, довгої та стабільної роботи асфальтобетонного заводу. Діагностика дозволяє завчасно виявити та виправити дрібні неполадки перш ніж вони встигнуть викликати ряд серйозних несправностей надалі. Роботи з діагностики повинні проводитися тільки кваліфікованими фахівцями.

Діагностика значно дешевша ніж ремонт вузлів АБЗ, бо окрім ремонту вузлів заводу, його призупинення це ризик зриву строків будівництва, що негативно впливає на репутацію компанії, а можливо і недоотримання контрактів надалі. Значний досвід майстрів і наявність спеціалізованого діагностичного обладнання, дозволяє швидко виявити недоліки в роботі та надалі усунути всі несправності заводу в умовах польового ремонту.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на якісне надання комплексних послуг за короткий проміжок часу, персональний підхід до кожного замовника, аналіз технічного завдання клієнта і пропозиція кращих варіантів опрацювання питання.

Залишити заявку