Розбивка фундаменту для БЗВ на наявній території безпосередньо впливає на швидкість і якість монтажу і його успішну роботу в майбутньому протягом усього терміну розміщення. Розбивка фундаменту передує його заливці та установці й включає перенесення габаритних осей майбутнього заводу і розмітку ліній на землі. Виходячи із завдань замовника і типу території під БЗВ ми робимо розбивку фундаменту в мінімальні терміни з дотриманням всіх стандартів.

Під час укладання фундаменту слід враховувати особливості місцевості, на якій будуть проходити будівельні роботи. Перед зведенням фундаменту слід оцінити ґрунтовий покрив і стан ґрунту. Саме від цих факторів залежить розподіл навантаження. Якщо не враховувати ці нюанси, то надалі можуть виникнути проблеми, пов’язані з перекосом конструкції.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на якісне надання комплексних послуг за короткий проміжок часу, персональний підхід до кожного замовника, аналіз технічного завдання клієнта і пропозиція кращих варіантів опрацювання питання.

Залишити заявку