Здійснюємо виїзний ремонт всього обладнання АБЗ. Ми працюємо по всій Україні. Рано чи пізно, ремонтні послуги можуть знадобитися будь-якому агрегату заводу, важливо, щоб ремонтні роботи були проведені в найкоротший строк та завод відновив свою роботу. Правильна експлуатація, належний догляд і регулярна діагностика гарантують довгий термін роботи заводу. Наші кваліфіковані фахівці встановлять ступінь зносу вузлів та при можливості проведення ремонту, визначають його вид.

Для відновлення працездатності АБЗ, фахівці можуть провести ремонт несправного обладнання або підібрати аналог практично будь-якого вузла АБЗ в разі неможливості здійснення наладки. А при неможливості ремонту, надамо рекомендації щодо модернізації несправних агрегатів, заміна зношених елементів АБЗ на нові та сучасні, що відновить її роботу та дозволить значно збільшити продуктивність установки. Проводимо також переобладнання для поліпшення технологічних процесів. Значний досвід майстрів і наявність спеціалізованого діагностичного обладнання, дозволяє швидко знайти та усунути всі несправності заводу в умовах польового ремонту.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на якісне надання комплексних послуг за короткий проміжок часу, персональний підхід до кожного замовника, аналіз технічного завдання клієнта і пропозиція кращих варіантів опрацювання питання.

Комплексні рішення для асфальтобетонних заводів

Діагностика

Дефектування

Модернізація

Монтаж

Демонтаж

Пусконалагодження

Розбивка фундаменту

Перевезення

Залишити заявку